Quick ile Yurtdışı Kampanyası

1 Ağustos 2019
quick sigorta acente duyuru yangin

Değerli acentelerimiz için 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren ürünlerimiz içinde yer alan Hukuksal Koruma primlerinin toplamına göre aşağıdaki ödülleri kazanma fırsatı sunuyoruz.

1) 20.000 TL üretim için,

Balkan Ülkesi

2) 30.000 TL üretim için,

Barselona

3) 40.000 TL üretim için,

İskoçya

4) 50.000 TL üretim için,

San Sebastian

5) 100.000 TL üretim için,

New York

Kampanyadaki durumunuza ilgili acente bilgilerinizin de yeraldığı QPort üzerinden ulaşabileceksiniz.

Başarılar diler, tüm gezilerde sizi yanımızda görmek isteriz.
Saygılarımızla,
Quick Sigorta A.Ş.

Kampanya şartları aşağıdaki gibidir;

  • Kampanyamız 01 Ağustos 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olup, üretim kotasını dolduran her acente ödüle hak kazanacaktır.
  • Kampanya primleri; Konut, İşyeri, Ferdi Kaza, İnşaat/Montaj, Makine Kırılması, Elektronik Cihaz, Emtia Blok Abonman Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk, Kasko, Trafik poliçelerinde yeralan Hukuksal Koruma teminatı üzerinden hesaplanacaktır.
  • Hukuksal Koruma Teminatı tüm ürünlere farklı teminat limitleri ve primler ile seçenekli olarak eklenmiş olup, istenilen limit seçilebilecektir.
  • Kampanya süresince acentenin tahsilat yükümlülüğünü eksiksiz olarak yerine getirmesi esastır. Bu dönemde karşılığa düşen acenteler kampanya kapsamından hariç tutulacaktır.
  • Döviz kurunun beklentinin üzerinde gerçekleşmesi durumunda QUICK , seyahatler için gereken prim tutarlarını yükseltme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya döneminde satış kaynağının aktif olması esastır.
  • Kampanya bittikten sonraki 2 ay ilgili poliçelerin iptalleri takip edilecek, İptal edilen poliçeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyaya konu olan poliçelerin daha sonraki dönemde iptal edilmesi durumunda acentenin cari hesabına borç olarak kaydedilecektir.
  • Seyahatlerin gerçekleşmesi için Yurt Dışı programlarına dahil olacak kişi sayısı grupları QUICK SİGORTA tarafından belirlenecektir.
top