Videolarınızı en kısa sürede hazırlamanızı rica ediyoruz. Videonuzu size gönderdiğimiz maildeki "Bilgileri Güncelle" butonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Video Çekme Rehberi

Quick Sigorta Yeni Projesini Sunar: Agent Değil Acente

Acente Videomu Çekerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Quick Sigorta Yeni Projesini Sunar: Agent Değil Acente

Bu projemizde amacımız dijital ortamda bize gelen müşterilerimize farklı acente videoları çıkararak kendilerine en uygun acenteyi seçmelerini sağlamak. Videonuzun ön plana çıkması ve daha dikkat çekici olması için aşağıdaki kurallara uygun olarak videonuzu çekmelisiniz.

Video Uzunluğu: Müşteri algısını dağıtmamak adına 60 saniyeyi aşmaması faydalı olacaktır.

Çözünürlük: 1080p (1920x1080)

Logo Görünümü: Videoda Quick Sigorta logosu tam olarak görünmelidir ve net olmalıdır.

Kamera açısı: Örnekte olduğu gibi kameranın karşı cephede, yatay ve hareketsiz bir açıya yerleştirilmesi gerekmektedir. Kamera yerleştirirken bel veya göğüs çekim hesaplanarak yerleştirilmeli, anlatıcının belinden veya göğsünden itibaren kadraja alınmalıdır. Ayarlama yapılırken mutlaka yukarıdan baş boşluğu bırakılmalı, ayrıca bir yöne bakılarak anlatım yapılacaksa bakış boşluğu da verilmelidir.

Işık: Cephe ışığı kullanılmalıdır. Gölge oluşmasını önlemek amacıyla ters ışık veya şiddetli yanal ışıktan kaçınılmalıdır.

Ses: Arka plandaki gürültülerin, seslerin kayda girmemesi sağlanmalı. Cümlelerin net biçimde anlaşılacağı bir yakınlıktan stereo kayıt alınmalıdır. Mikrofona/kayıt cihazına yakın mesafedeyken bağırmaktan kaçınılmalı, sesin patlaması engellenmelidir.

Uzaklık: Uzaklık: Kamera açısında belirtilen boşlukların sağlanacağı seviyede yakınlaşılabilir.

Örnek Acente Videoları

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki örnek videoları izleyerek acente videonuzu nasıl çekmeniz gerektiği ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

image
image
image
image
top